Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Én netbookra tettem fel, mert hát reméltem tőle egy adag teljesítmény növekedést a Win7-hez képest. Ami az általam eddig tapasztaltak alapján bejött, mert a böngésző veszett gyors, hamar feláll a rendszer és gyorsan elteszi magát pihenni.

    DE!

    1024*768 a minimális felbontás. Ha ez alatt vagy akkor a Metro-féle Start menüből SEMMIT nem indít el, csak nyafog, hogy vegyem magasabbra a felbontást.

    Mivel netbookok körében elég elterjedt az 1024*600-as felbontás (a minimum felbontás widescreen formátuma), ezért ebbe a hibába szerintem rohadt sokan belefutnak. És idegesítene, hogy itt egy rendszer ami gyorsabb, mint az előző, végre javulna a netbookom teljesítménye, erre meg rendszer szinten le van tiltva a dolog, mert a túl alacsony felbontás elcseszné a csilivili dizájnt... :(((

    Van erre valami megoldás, vagy a Microsoft már eldöntötte, hogy nem ad lehetőséget a Win8 + netbook párosításokra?

    Azért felteszem asztalira is, de eredetileg nem terveztem. Itt amúgy is hasít a rendszer és a Metro UI sem izgat túlzottan.

Új hozzászólás Aktív témák