Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snacky

    tag

    Sziasztok.
    Az elmúlt 2 napot lényegében A w8 kipróbálására szántam és megérte.
    A metro-t sokan fikázták de szerintem egész jó, habár ha lenne a rendszeren egy metro kikapcs gomb az igenis hasznos lenne azoknak akik nem akarják használni.
    Pl.: játék közben elég felesleges h fut egy metro felület is főleg ha dugig van csempével ami meg folyamatosan fel fel néz a netre is....
    Ami meg hiányosság az h elég rossz helyen van a leállítás meg az újraindítás is....de nincs megoldhatatlan 2 parancsikonnal le van tudva.
    Sebaj lesz erre majd szerintem egy egyszerűbb megoldás is mint a most található buhera progik, amik közül az egyik oda is verte a w8-omat mikor először felraktam:D.
    Ami viszont megfogott az az h a gépemet sokkal jobban kihasználja és sokkal gyorsabban fut rajta minden mint valaha.
    Általában sok minden fut nálam egyszerre de kíváncsi voltam és elkezdtem vandálkodni.
    Kíváncsiság kép megnyitottam 3 böngészőt mind3-ban flash játékot ami elég memória és procizabáló, plusz winamp meg bittrorrent meg miegymás, poén kedvéért 2 külön lejátszóval megnyitottam fullHD Avatar-t is.
    Az érdekes nem az volt h nem akadt semmi (pedig w7 alatt ilyet esélyem nem volt csinálni), mind a 2 Avatar akadás nélkül ment hanem az volt h a feladatkezelőben a proci 90%-os kihasználtságon megállt és bármit elindítottam nem ment 90% fölé...............
    Ha már lúd akkor legyen kövér alapon rázúztam egy Orthos32-t ez megizzasztja a procit és a memóriákat is....gondoltam én kis naiv.... :DD
    Az Orthos32 mellett is minden szépen ment, metro pillanat alatt bejött, holott orthos mellett fullhd video lejátszása alapból cink...de megy a 2 videó megy az orthos a 3 böngésző elég sok megnyitott oldallal és nincs akadás. :Y
    A proci 90%-on ami reális mert közben figyelem és csak minimálisat melegedett.
    Dombon ülő fűcsomó legyek ha ezt értem. DE TETSZIK!!!! :C
    Hozzáteszem h a vasam sem valami bika egy pentium dualcore e6500 ami 2.93-ról fel van húzva 3.5-re, 4gb DDR2 800 amik 933-on mennek és kb ennyi ami lényeges ebben az esetben.
    Valakinek még hasonló észrevétel? :)

Új hozzászólás Aktív témák