Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter889

    őstag

    válasz ekkold #68825 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat Mindenkinek, majd még jobban elgondolkodok rajtuk.

    Biztos jól írjátok, de nekem nincs ahhoz energiám, hogy egy virusírtót istápolgassak.
    Hogy millió-egyezer alkalommal megkérdezi, törölhet-e ezt, azt, amazt, és én millió-egyezer alkalommal guglizgassam ki, hogy mit is akar valójában és ha egyszer rosszul válaszolok, akár az egész rendszeremet javíthatatlanul műkösképtelenné teszi, mint most, hogy csak több hét alatt tudom majd újrateremteni.
    Persze vannak visszaállítási pontok és egyéb védelmi kellékek elméletben, mert gyakorlatban nem tudtam előhozni egyiket sem.

    Ha másnak van vírusírtója, azt nem fertözöm meg.
    Ha pedig nincs, akkor máshonnan is megkapja, nemcsak tőlem.
    Ez a Nod32 volt életem legkártékonyabb vírusa.
    Ha újratelepítést leszek kénytelen csinálni, akkor már vennék egy ssd meghajtót.
    De nem tudom, milyet kéne.
    Mert baromi nagy munka minden programot újratelepíteni, beállítani, kismillió dologra figyelni, hogy minden a megszokott módon működjön. Nekem legalábbis az.

  • peter889

    őstag

    válasz ekkold #68825 üzenetére

    Sziasztok!

    Sok probléma után most jutottam el odáig, hogy feltelepítettem a Win7-et és rá a Microsoft Security Essentials-t, ami nem hajlandó a vizsgálatot elvégezni, mivel a legújabb definíciófrissítéseket igényli.
    Hiába klikkelek a "Definíció frissítésé"-re, azt írja ki, hogy: "Az internetes vagy a hálózati kapcsolat hibája miatt az alkalmazás nem tudta frissíteni a vírus- és a képrogram-definiciókat."

    Hogyan tudnám működésre bírni?

    Ha jól tudom, ennek még valameddig ennek elérhetőnek kell lennie.

    Köszönettel várom a választ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák