Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    csak kíváncsiságból feltettem a win11-et egy ősrégi laptopra, ami még xp-re lett optimalizálva. Hála Istennek, bár a Microsoft régóta szeretné is ígéri, hogy nem lesz a következő verziókban, de még mindig ott a vezérlőpult és egyéb, kalsszikus windows elemek. Sajnos a régi nyomdai programjaim nem futnak win7 felett, így hiába lenne ésszerű és szinte "ingyen" a váltás, ha utána erősen milliós programokat kellene újra megvásárolnom. Szóval még mindig kénytelen vagyok a 7-est használni, szerencsére azért nem vagyok egyedül, illetve még mindig hatalmas tömeg szerint is ez a valaha készült legjobb windows. ezt nem azért mondtam, hogy helyeslő és ellenkező lavinát indítsak! :P
    De abban biztos vagyok, (miután tüzetesen elemeztem a 10-est, és pillanatokra a 11-est), hogy sajnos jobb már soha sem lesz, hiszen az újabb verziók mindegyike mindenben korlátoz, erőszakol, erőlteti a saját (microsoft) akaratát, gátolja a szabad beállítások adta lehetőségeimet. Igen, egy egyszerű felhasználó csak a külcsínyt nézni, meg hogy neki már újabb van, nem azt, hogy kivesznek minden "hatalmat" a kezéből...

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák