Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Csupingo #70204 üzenetére

    Valóban ezt írtam korábban:
    " Tv connect boxba csatlakoztattam Windows 7 alatt, a PC videókártyából jövő HDMI kábelt"

    A Tv connect box a Tv külső csatlakozó doboza, amibe dugtam a PC videókártya HDMI kábelt. :K
    Ezért nincs a Tv-n semmilyen csatlakozó, csak a connect boxé. Ez külső csatlakozós Tv. A Tv 3 napos, nincs rajta Scart.

    Teszteltem, hogy ha csak a PC monitor aktív, akkor bezavar-e a Tv bekapcsolása, és az az érdekes, hogy a monitor képet nem veszi el, de a hardver érzékelés hang egymás után 6x is hallható, ki-be, ki-be, ki-be... :U

    Vagyis ez az egész nagyon érdekes kezd lenni, hogy miért akkor történik, ha a Tv-ét bekapcsolom, kikapcsolva meg érzékeli a Tv-ét a HDMI-n keresztül folyamatosan.., nem értem miért van az a kis szünet a Tv bekapcsolásakor. :(
    Lehet, hogy a videókártya haldoklik? Vagy túl régi a Tv-éhez :F

    Én azt szeretném, ha a Win7 nem figyelné a videókártya hardverváltozásait, hanem maradjon ugyanabban a beállított helyzetben, ha kihúzom a HDMI kábelt, ha nem.
    meglehet ezt oldani? Csak nem tudom, hol kell ezt a "figyelést" a Win-ben beállítani. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák