Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    A #38916-os hozzászólásomhoz : Hiába ossza az észt mindenki, a fórumot látogatók 99,9%-a warezolt oprendszerrel nyomja.....hiába pampognak, majdnem mindenki loaderelt windowsokkal prüntyög otthon... :DD Ráadásul az én problémám marhára nem az SP1 hiányától van....csak itt leakadt mindenki....oka volt annak, hogy SP1 nélküli windows-t tettem anno fel....szemmel láthatóan lassította a gépemet az SP1.eshez képest..... hiába fogja azt mondani mindenki, hogy ez nem valós,akkor is így volt, és kész...a biztonsági hiányosságokat meg megoldottam máshogy,mint ahogy az ide írogatók szintén 99,9%-a teszi, vírusirtó,és tűzfal programok "megvásárlásával" a "szoftverbótba'"....Szóba sem hoztam a warez témát,még utalás szintjén sem a problémám taglalásakor...és nagyon nagy valószinűségében fikarcnyi köze sincs a problémámnak ahhoz hogy be van e kapcsolva az update a rendszeremben, vagy van e SP1 az oprendszerhez....SP 1 nélkül is,minden általam felrakott,és használt program kifogástalanul működik....majd ha valamelyik kérni fogja....és nekem feltétlen kell....akkor felteszek egy SP1-et... Ti vagytok itt a nagy guruk, tudnotok kell - nálam marhára jobban - hogy az én általam emlitett probléma nagyon valószinű, hogy nem attól van, hogy van e SP1 a gépen,és "Ződ-e a Zupdét..." Mégis, szemrebbenés nélkül először a torkomnak ugrott mindenki....."...egy SP1 nélküli Win 7"..."eddig olvastam ;] " Hát ezaz, hogy eddig olvasta, mégis leu..tta a fejem....nagyszerű,épitő jellegű hozzászólás volt...! :DD Nyomja mindenki a sznob dumát, közben meg 10-ből 9 embernek ugyanaz a warezolt oprendszere megy otthon....vagy Linuxa, és attól úgy érzi, hogy Ő nyalta hegyesre a piramisokat.....nem fellengzősködni kéne, hanem segíteni......kaptam 2 levelet privátban! Az egyik felháborodva kérdezte,miért nem állok ki magamért,amiért szinte mindenki egyből, paraszt módon lesikította a hajam...? A másik levélíró pedig kapásból segített...!Meg van oldva a problémám...! :DD Nem magas lóról kéne a másikkal bánni,pláne ha nemn konkrétan illik bele a képbe a problémája....Segíteni kéne....Sok sznob kocka.....ennyi....szép napot Mindenkinek - bár úgyis törölni fogják....

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák