Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok Win 7 x64 sp1-en valami programom miatt pár napja becrashelt a rendszer....nem áll fel a win rendesen, a startmenüben lévő programokon látszik, hogy fele nem töltődik be (hiányzik a programok ikonja), inaktív szinte majdnem minden gomb - ha nagynehezen fel is áll a konfig...olyan, mintha az explorer,exe "fagyna ki" ,de nem jön elő az ablak, hogy bezárhatnám....kikapcsolni sem tudom startmenüből, csak"reset" a gépház elején....reggel kikapcsoltam hajnalban,rendeltetés szerűen....2 óra múlva állt le....futtattam win betöltés előtt (és egyszer már futtatta magától is) chkdsk-t.....javított is fájlokat....de ugyanígy áll fel a rendszer.....vagyishogy nem áll fel.....de ha egy pár nappal korábbi rendszervisszaállitási módba teszem csökkentett módban a rendszert,minden szépen működik.....csak ha kikapcsolom a gépet (ha nagynehezen kikapcsol egyáltalán),utánna nem tölt már be rendesen....csak csökkentett módban, vagy csökkentett mód egy adott rendszervisszaállitási pontjából...de akkor tökéletesen működik.....csak a ki-be kapcs-ra omlik szét.... :W Tudnátok valami tanácsot adni,mi lehet a gáz,és mit csináljak vele ( tudom : win újratelepités :D De valami más "gyógyír"?? )

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák