Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DeFranco #12694 üzenetére

    Jaja. Az eforce-nál viszont még akkor sem értem, ha piacszerzés és marketing, mert nem látom be, hogy mit érnek vele: tételezzük fel, most elkezdtünk beszélni róla, hogy léteznek, és elkezdenek regisztrálgatni az emberek, aztán esetleg továbbterjed, és akkor mindenkinek lesz ingyé' 1000 MB tárhelye, amit tök jól el tud használgatni saját blogjaira, sőt, akár céges honlapra is (hiszen sok cégnél nem kell nagy adatokat tárolni), és lehet, hogy a domaint pedig hozzád hasonlóan másnál fizetik... szóval tényleg nem értem, miért éri meg nekik így ingyen üzemeltetni. :DDD Sztem a Tárhelypark megtalálta az egyensúlyt a korlátos ideig használható 100 MB-tal, az eleinte még próbálgatásokra pont jó, abba még úgy épp beleférsz nagyobb kódbázissal is (ld. CMS), hogy teszteld a szolgáltatás stabilitását, meg a lehetőségeket, aztán váltasz nagyobbra. Na mindegy, őket kéne megkérdezni, hogy összességében van-e profitjuk, és jól átgondolták-e. :DDD Végül is már működnek több, mint 2 éve, bár reklámot róluk még egy darabot nem láttam, igaz, lehet, hogy ezzel a logóval nem is kéne. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák