Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DeFranco #12689 üzenetére

    Igazából én sem értem már azt sem, hogy hogy éri meg olyan cégnek ingyen odaadni bárkinek 1000 MB tárhelyet, aki nem is annyira ismert, hogy gyaníthatóan óriási tőkével rendelkezzen... nem igazán kértek eddig cserébe semmit, egyedül a domaint fizettem, de pl. esetedben, ha másnál kell azt is fizetned, akkor 0 Ft bevételük származik ebből, és fogalmam sincs, mi nekik az egészben a biznisz. 1000 MB-nál többre meg a túlnyomó többségnek (akik igénybe veszik a szolgáltatásaikat, és nem egy nagy cégről van szó, hanem mondjuk saját blogról, ilyesmikről) egész biztos, hogy nincs szüksége, mert abba belefér egy viszonylag nagyméretű kódbázis, plusz még feltöltögetett jó sok kép is, meg akár hanganyagok. A Tárhelyparknál még legalább értettem az ingyen 100 MB-ot, mert az pont akkora, hogy bár elegendő lehet akár egy CMS-re, meg némi feltöltött anyagra, de már idegesítően pici akkor, ha bővíteni szeretnéd az oldalt, szükség van a tárhelyre a cache-elés miatt is, meg mondjuk e-maileket is szeretnél valameddig a szerveren tárolni - ezért ott jó volt az alapcsomag ízelítőnek, meggyőződtél róla, hogy megbízható szolgáltató, aztán váltottál a nagyobb csomagra, ami már fizetős (mondjuk esetedben nem ez volt, de sokszor ez a köv. lépés). De hogy egy ilyen 1000 MB ingyé' szolgáltatás kinek miért éri meg, amikor nem kérnek cserébe semmit, fogalmam sincs. :D
    Ja, amúgy majd megírhatnád, mit válaszoltak, kíváncsi vagyok. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák