Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonimus008

    újonc

    Üdvözletem mindenkinek!

    Nem tudom, hogy létezett-e már ilyen topic, de mivel ez egy mindenes, így inkább ideírok.

    Jelenleg egy Asus laptoppal karcolom az életemet, ha pontos típusra szükség lenne megtudom adni, de szerintem ez lényegtelen a jelen helyzetben. A problémám (minő furcsa) a webcamerával van.

    A probléma a következő: Szépen teltek, múltak a napok, hónapok tökéletesen tudtam használni a kamerát, mind a Facebookon, mind pedig a Skype-on is. Majd egyik napról a másikra elkezdett rosszalkodni, hogy a Skype-on beadta az unalmast, azaz minden működött (mikrofon, hangfal minden), kivéve a kamerát, ő azt írta, hogy nem találta. Ekkor jött a Skype reinstall, hoppá megoldódott. Az elmúlt 2 hétben viszont mindennél messzebb mentünk, mert már ez se segített. Sőt, elvégeztem rajta egy rendszer visszaállítást, arra gondolván, hogy a Facebook és a Skype között valami összekuszálódhatott, ez sem segített semmit, pontosabban 1 napra igen, működött 1 napig. Ezt követően böngészőt váltottam, itt a rendszer visszaállítás okozott némi gondot a Chromenak, így most Firefox van terítéken, esetleg az lehetett gond, de az sem segített semmit. Facebook video plugin fenn van, egyszerűen nincs ötletem mi lehet a gond. Hozzáteszem azt is, hogy már töröltem a gyári telepítést és leszedtem egy újabb verziót, semmit nem segített.

    Amit leszögezek, a kamera működik. Meg tudom nyitni magát a programot, ott pedig kamera, fényképezőgép, istennyila minden működik. A kamera az ún. Asus USB2.0 Webcam, ez egy, a laptopba beépített kamera, és a program pedig az Asus Lifeframe 3.

    Nagyon elszeretném kerülni a szervizt, tehát nagyon szívesen fogadnék bármiféle javaslatot, ötletet, megérzést vagy woodoo-mágiát, ami esetleg előrébb vinné a probléma megoldását. Előre is köszönöm, aki idáig elolvasta, annak pedig külön köszönöm, aki tudna nekem segíteni. :)

    Üdvözlettel
    Anonimus

  • Anonimus008

    újonc

    válasz gyulank #702 üzenetére

    Köszönöm szépen a gyors reakciót, igazán hasznos volt a tipped, főleg a tapasztalat miatt is, meg fogom próbálni akkor ezt a telepítési sorrendiséget, illetve figyelni fogok, hogy ne gabalyodjanak össze. Hozzáteszem, azt elfelejtettem írni, de ki is találtad, hogy Win7 az op. rendszer.

    Köszönöm még egyszer, további kellemes napot!

Új hozzászólás Aktív témák