Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abc987

    csendes tag

    Talán most: (készer ment el és nem tudtam kitörölni az egyik hozzászólást)

    Sziasztok!
    Karácsonyi ajándékként én is tulajdonosa lettem egy ilyen tabletnek.
    Mivel itt sok pozitív dolgot olvastam, ezért esett erre a választás.
    Több napi vívódás és mérlegelés után tegnap délután nekiálltam lementeni mindent (ami be volt pipálva), majd az átpartícionálásnak (6-0), egy 16 gigás sd kártyával. Minden ment simán, kár volt ennyit tépelődni.
    Egy gond volt csak, mint néhányan irták is, a laptop nálam is YunOS Phone-ként ismerte fel, és ezután nem mindjárt hozta fel az engedélyezendő ablakot.
    Valamint volt két fotó a tabletten, amit most nem találok. Visszaállításnál csak az /adata-t állítottam vissza talán azért nincs meg. Igazából csak próba képek voltak, nem hiányoznak.
    Egyébként jól működik, folyamatosan telepítgetek rá. Szükségem lenne egy jól működő office-ra, tudnátok ajánlani olyat, amit használtok és bevált? (emlékszem, hogy korábban már volt javaslat, de most visszaolvasva nem találom)
    A Mindig tv-t frissítettem, de nemigazán akar jól működni (élő adások). Mit kellene még állítani, vagy letölteni?
    Az akku visszajelzés nálam is akadozik, majd hirtelen esik nullára.
    Összességében egy jól működő gép, meg vagyok vele elégedve.
    Szeretném megköszönni kelzsocának a munkáját, valamint mindannyiótoknak a hozzászólást, tapasztalaitok megosztását, sokat segített.
    Köszömöm. :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák