Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirlitz

    senior tag

    válasz Chriss76 #797 üzenetére

    Szia!

    Lehet rajta a énmegyek és Sygic Drive együtt is. Nem vesznek össze, miért is tennék? Sygic drive térképe is jó a kisebb településeknél. Sőt, konkrétan, lakhelyemen, az énmegyek marhaságot csinál, míg a sygic nem. (Gondolom máshol meg fordítva van, sőt konkrétan Leányfalu-n, nem ismerem egy kisebb utcácskát. Ez biztos.) Én a sygic mellett döntöttem, most már ezt használom, elérhető ára miatt. Poi meg ilyesmi elég sok van neki, nem fogsz hátrányba kerülni, megnyugodhatsz. 3D épület egy deka sincs benne, na de pont ezt szoktam én kikapcsolni énmegyekben, ha olyan navi kerül a kezem közé, ami énmegyek alapú. (mondjuk 128mb ram van a kütyüben, így ez nem okozhat gondot, és a sygic sztem pont, hogy a kisebb memoria igényű cucc) Sávinformáció is van a sygic-ben, jól használható, a valós életben. De persze neked kell döntened. Elfelejtettem írni, tök egyszerű kezelni. Ez nem okozhat gondot. 10perc után nekem minden ment már fejből. A belső memoriára telepítést én is kérdeztem tölük e-mail-ben, azt nem vállalták, de nagyobb memoriakártyára való sygic aktiválást igen, pl 8gb-os kari.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák