Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Pahli #35 üzenetére

    Felhoztam példákat, hogy a játékosok milyen hibákat soroltak fel, nyilván szemeztem belőlük, és nem azokkal jöttem, ahol két mondatban elintézte az illető, hogy neki a játék nem tetszik.

    Az volt a reakciód, hogy "minden játékkal ez a helyzet, le kell húzni mert hozzá nem értő, agyhalott 2 gombnyomogatós emberek értékelik."

    Felhoztam példának, hogy hány százalékon áll, erre statisztikai kérdést csinálsz belőle, és különben is ott van alatta a szöveges értékelés (amit fent leszóltál).

    Megbocsáss, de akárhogy csűrjük-csavarjuk, ebből akkor is az jön ki, hogy a játék megítélése minimum vegyes.

    mert 2 gombnyomogatós emberek 2 dolognál többet nem tudnak megjegyezni, ezek vannak többen, ezek foganak irogatni, ezek fogják agyondicsérni vagy lehúzni.

    Vagy mert esetleg nem MOBA játékot kerestek, hanem egy szórakoztató egyjátékos vagy co-op kampányt, amely nem erőszakolja agyon a Warhammer 40k lore-t. Ez nem fordulhat elő? Én például ezért vettem meg a DoW2-őt, és így játszottam. És élveztem.

    Oh wait, ezek szerint én 2 gombnyomogatós ember vagyok, aki 2 dolognál többet nem tudok megjegyezni. Köszi a skatulyát...

    És vitának nincs helye hogy hát nem kell tudni mert nem, meg kampány. Szóval ezzel nem lehet érvelni RTS-nél hogy kampány. az egy tutorial , megtanít arra, hogy be tudd kapcsolni a számítógéped kb.

    Én vitázom, ugyanis 1992 óta foglalkozom a Warhammer 40k-vel, táblás játéktól kezdtem (ahol bizony kell gondolkodni, meg egységek értékeit tudni, eleve összeállítani az egységlistát, és a többi) a könyveken át a számítógépes játékokig. Én azt tudom, hogy honnan indult el ez a világ, milyen ívet írt le a fejlődése és hogy miről szól alapvetően ( Warhammer 40k topic első hozzászólás, vagy a táblás játékok összefoglalója, csak hogy képben legyél ), ettől függetlenül tudtam élvezni a DoW2-őt, és kevésbé, de elvoltam a DoW1-el is. Mert mint Warhammer 40k játékok, megállják a helyüket (ismét: inkább a DoW2, mint a DoW1).

    aki szeretni a taktikát, és nem nyomjál le több gombot az nyer sc 2-t annak a sc 1-et ajánlom vagy ezt. mert jó. vannak hibái de jó.

    Ettől még mindig ott tartunk, hogy a játékosok jó része nem e-sport vagy MOBA játékot várt a DoW3-ban, hanem az egyjátékos kampányt és/vagy egy élvezetes co-op vagy multi játékot...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák