Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz Pahli #31 üzenetére

    Azért ha lenyugodtál, leírhatnád összeszedettebben is..... De ha már a vélemények megosztásáról van szó:
    Zárt bétát 2 órán át bírtam a nyílt bétát is kb ennyi ideig nyúztam és elég is volt belőle. Így csak a multiról a vélemény:
    - a grafikával nekem nem volt bajom bár megértem azokat akiknek túl csili-vilire sikerült a harmadik rész.

    - A replay funció NEM működött egyik bétában se és ahogy látom a végleges verzióban sem....azért ez egy
    játéknál, aminél nem titkoltan az E-Sportot célozzák meg indulásként egy kicsit erős.

    - A doktrinák és elit egységek kiválasztása a játék ELŐTT szerintem nem színesítik hanem limitálják a lehetőségeidet. Előre megszabod magadnak, hogy milyen játékstílust kellene használnod.

    Összességében számomra az a legnagyobb gond, hogy úgy érzem minél szélesebb körnek akarták elérhetővé tenni a játékot (üzleti szempontból van értelme) de valójában épp ezért nem készült "senkinek" se. A kompetitív rts hívei nem maradnak sokáig hiszen nincs mélysége a játéknak, nincs build order, rush meg stb. stb., az árkádosabb játékosok meg kétlem, hogy amúgy is sokáig maradnának.

    Ha egy játékkal össze kéne vetnem akkor a Star Wars Battlefront (EA!!!!!!) lenne az....számomra ugyanezt a hibát követték el ott is és meg lehet nézni, hogy pc, illetve konzolon most már mennyien tolják.

    De persze ne legyen igazam és remélem Relic összeszedi magát és bővíti a játékot, a hibákat kijavítja és a fanyalgók (mint én is) befoghatják a szájukat.

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák