Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Rexdemon #846 üzenetére

    Szomorúan hallom / olvasom a Martyr véleményed.

    Egy ideig ingáztam, hogy megveszem, mert hát Wh40k, meg magyar termék, no, megérdemli csak... Aztán elolvastam a Steam fórum hozzászólásokat, és elment az egésztől a kedvem.... :(

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Peace

    nagyúr

    válasz Rexdemon #846 üzenetére

    Én is úgy vagyok vele, hogy megvárom még a héten érkező Warzone vendort. Ha nem kerülnek be az 50-es tárgyak, csak mondjuk csilli-villi skineket lehet majd jó drágán venni favour pontokból, akkor szerintem nekem is pihenő az első szezonig. Valóban egy félkész valaminek tűnik, amit nem igen gondoltak át. Az elején baromira tetszett, a topic-jában és face-en is ajnároztam, mert tényleg piszkosul élveztem! Aztán kifogyott alólam a kampány 27-es szint körül és akkor kezdett elmenni a kedvem. Warzone-al szopatom magam még, de azt sem értem minek. Ha tényleg ütősek lesznek ezek a beígért nemesis boss-ok és jön valami item szint emelés, akkor még kicsit tolni fogom neki. De ez elég valószínűtlen. Ha megnyílik az új alszektor majd, megnövelt Rank és item szint befigyel és felbukkannak a beígért Dark Eldarok, akkor tuti visszanézek! ;)

  • reelc

    veterán

    válasz Rexdemon #846 üzenetére

    Úgy vagyok vele, hogy a teljes bundle csomag $1,6 körüli összegbe fog kerülni group buy keretein belül. Ha semmi nem jön be végül legalább 1 végigjátszás erejéig, akkor se veszítek nagy összeget.

    Martyr téma: sajnálom, hogy így alakult a játék.

    "Vannak gondok a játékkal, nincs benne kellő tartalom, nincs igazi endgame és játékmechanikai szempontból nézve is elfért volna még bőven csiszolás. De azért amit ott egyesek leművelnek, az már tényleg kiakasztó. "
    Sajnos azok a negatív kommentek meg fognak maradni, és ez hatással van/lesz ez eladásokra is.
    Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a DoW3-hoz hasonló bukás/elértéktelenedés lesz. 1 éven belül bundle, meg -75%-os akció. Ami vásárlói szemmel jó lesz, de addigra valószínüleg nem lesz új tartalom hozzá. Annak ellenére ez a véleményem, hogy nem játszom vele, és azzal együtt, hogy a Van Helsing II-III és a Final Cut az értékelések (meg a nagy akciók) és a Steam játékosszámok alapján bukás volt.
    Volt tapasztalatuk, másképp kellett volna csinálni.
    Valamiért úgy érzem, a csapat fennmaradásában jelentős szerepe lesz a konzol eladásoknak.

    Megértem a csalódást, és az a helyzet, hogy az endgame tartalom hiányát, stb. hiányosságokat amiket felsoroltál szerintem simán elnézte volna sok játékos, ha 15-25 EUR közötti árcédulája lett volna a játéknak, nem 50 EUR, ami már majdnem AAA szint árban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák