Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz Malibutomi #15067 üzenetére

    Igen én is így vettem észre most hogy haladok feljebb 3.7-4.0-5.0 egyre rosszabbak a mapok.
    Wot-hoz tudnám megint hasonlítani ott úgy hívják hull down szóval vannak ilyen nagyon dimbes, dombos kempelő pályák megmozdulni már nem tudok főleg ilyen lassabb tankokkal hogy oldalba kerüljek pedig ezt nagyon szerettem.

    +Ez a bombázós vagy repcsis szívatás se jön be itt már olyan gyorsak hogy legalább 600-al tépnek így nem lehet eltalálni őket.
    Meg nincs jó légvédelem se amik amúgy is csak ilyen 500méteren belül hatékonyak, de akik ügyesek nem is jönnek közel max 800méterre jön és lebombáz vagy legéppuskáz.
    Meg felülről támad direkt ahova nem sokan céloznak mondjuk tankkal nem is tudnak pedig akkor a jó amikor többen lőjük.

    Tartja a 2-3000m magasat aztán a fejemre zuhan max 800méterre és elhúzz 600-al.
    Semmit nem lehet tenni ezek ellen persze a bénábbak jó közel jönnek de ahhoz szerencse kell hogy olyanokat dobjon a gép. De tipikus bejön valami kerekes taligával gyorsan befut capre elfoglalni aztán kilöveti magát mehet repkedni vagyis visszajön lebombázni és ha ilyenből vannak 10-en szétbombáznak és simán nyerik a meccset.

    +Meg van az az opé nagyon erős bombázó amit prémiumként lehet megvenni és kb 18másodperc alatt megfordul mint egy dupla fedeles az mekkora szívatás mert még a vadászrepülőink se bírják elkapni lefordulja őket. :C

    Bár az is érdekes hogy voltam BR10-11-be a prém tankjaimmal és ott nem sokat találkoztam repcsikkel méég. :DDD Most vagy a prém tank varázsa miatt van
    vagy hogy lerakétázzák egymást 10km-ről amit láttam vidókban :DD .

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák