Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    válasz #79335424 #20079 üzenetére

    egy picit mellé lőttél:
    1. Ha aktiválsz egy olcsóbb percdíjas csomagot, akkor megemelik a kapcsolási díjat? Mi ez? Az elven van a hangsúly!
    2. csupa olyan dolgot írtál, ami számomra lényegtelen, mert:
    - mindig van netem, vagyis nem érint a betárcsázós okosság
    - a roaming net évente 1x érint, akkor is Spanyolországba megyek, ott pedig már van egy helyi digi SIM-em, de ha máshova mennék is inkább beszereznék egy helyi SIM-et (tavaly a székelyeknél vettem román vodát, 5EUR-ért 10GB-ot kaptam meg egy csomó percet ez EU-ba), mert olcsóbb mint a telenor roamingban, tehát ez is kilőve

    - MyTV: nem olyan a munkaköröm, hogy használhatnám, itthon meg jó nekem ez + digi
    - a kikapcsolom / bekapcsolom / megrendelem / lemondom / újraaktiválom / ügyfélszolgálaton visszakérem / panaszt teszek pedig nem vonz. Biztos lehet vele pár 100 Ft-ot spórolni, de inkább nem.

    Ja a telenor: VoIP hívás közben ezzel mit csinálnál: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • denis.p

    tag

    válasz #79335424 #20079 üzenetére

    szted kinek van itt a fórumon butatelója? Senkinek. Akinek meg butattelója van, annak pedig halovány gőze nincs hogy mi az a dellmont, meg mi az a Local access hívás :)
    Akinek pedig okostelefonja és némi affinitása van a voip-hoz, az 9+6Ft-os percdíj negyedéért hívja a hazai és az Eu-s mobilokat , s még kapcsolási díjat sem fizet érte.
    A webes My telenorjuk meg egy zagyvaság, átláthatatlan, melyet állandóan változtatnak.
    A MytV adatforgalma jan. végéig free, utána pedig lehet érte fizetni a nem keveset, annak akinek ilyen igénye van. Amúgy ilyen szolgáltatás több is van, pl. a digi-nek, is. Szóval ebben sincs semmi ráció sztem. Max. amit tőlem lenyúltak, azt másnak odaadják ingyen tévézésre. Szóval nem ez a tiszteséges ügyfélbarát szolgáltatás, amit ezek csinálnak.
    A roaminggal pedig már sem sokáig tudnak játszadozni a szolgáltatók. Amúgy ezt úgy oldom meg, ha németo-ba megyek, hogy beteszem a lebarát a sim2-be és veszek adatjegyet, persze nem a magyar szolgáltatóktól.
    Ezzel be is fejeztem az offolást, mert nem ér annyit a telenor, hogy egy percet is foglalkozzak még a gondolatával is......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák