Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guszti

    aktív tag

    válasz AiRLAC #3430 üzenetére

    Köszi!
    Szedem magamba az infot tobb kevesebb sikerrel.
    Verzio az 6u2, es mindig ujrainditgatom rendesen.
    Az alaplapon csak egy 16-os pcie slot van, de nem is abba volt a kartya, ket 8-asba lehet normalis meretu kartyakat rakni, de probaltam mar majdnem mindegyikbe pcie hosszabbitoval, sajnos azokkal sem valtozott a dolog... :(
    Atpakoltam a cuccokat most egy masik lapra (supermicro X9SRL-F, ebbe egy ugyanolyan proci, es 4*8 ram van most)
    Ugyanazokat a tuneteket produkalta, mint a masikban, sot meg talan roszabbat is, de most ugy nez ki hogy sikerult mindket kartyat, es ket usb vezerlot hozzacsapni egyetlen VM-hez, most telepitek ra egy multipoint 2012-t, es meglatjuk hogyan muzsikal.
    Az a tippem, hogy mivel ket teljesen egyforma kartyarol van szo, ezert akadhat ossze valami, most ugy csinaltam, hogy eloszor engedelyeztem az egyik kartyara a passthrough-t, hozzacsaptam a VM-hez, elindult rendesen, majd engedelyeztem a masik kartyara is es azt is megkapta a VM es lass csodat minden egesz jol mukodik.
    Ez igy egyebkent egesz logikusnak tunik, csak hat mindig a kapkodas, es mindent azonnal... :)

Új hozzászólás Aktív témák