Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BE4GLE

    aktív tag

    válasz Anfänger #26033 üzenetére

    "Azt tudjátok ,hogy mi az az egyetlen bűn,ami miatt nem juthat be az ember a menyországba örök életre a halála után?"

    Én nagyon rég olvastam a Bibliát. Nem ugrik be olyan rész, ahol egyetlen bűnt kiemelne többi közül. Egy olyan rész rémlik a jelenések könyvéből, ahol azt írja, hogy a hitetlenekre, gyilkosokra, paráznákra stb. második halál vár. Ez egy hosszabb lista. Nem egytételes. Lehet, hogy másnak beugrik, hogy mire gondolsz.

    És ha már itt tartunk. Nem tudom, hogy mi a baja az öregnek a hitetlenekkel, és miért vesz minket egy kalap alá a gyilkosokkal. Olyan mintha sértené az egoját. Többségünk igyekszik legjobb tudása szerint élni. Nem bántjuk egymást. Ha nem tetszik Jahvenak, hogy nem veszünk róla tudomást, akkor írjon panasz levelet a customer support-nak. Ők majd továbbítják a kivitelezőnek. Kár, hogy az jelen esetben pont ő...

    Szerény véleményem szerint a "higgy bennem, vagy megdöglesz", egy ultimátum. Aki ilyen végletekben tárgyal, annak a szabad akarat nem számít.

    Redmi Note 9 Pro

Új hozzászólás Aktív témák