Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz lezso6 #24073 üzenetére

    Láttam azt a voda-kritikát, de meg kell, mondjam, nekem bejött, mert - még ha el is vetjük a bibliai/szabadkőműves dimenziót, bár logikusan helytálló az elemzés - a "maradék" is nagyon egészségtelen, önző (profitorientált, nemtörődöm) szemléletről tanúskodik (cégek és célcsoportok számára is pusztítóan végletes: felelőtlen, egoista, jelenimádó --> aztán csodálkozunk, hogy miért döglődik a bolygó), és épp ezért a tudatosságra felhívás szerintem fontos.

    Rögeszme: nos ezért is írtam, hogy fenntartásokkal kell kezelni, mert fontos dologra hív fel (tudatosság), de túlzásba is vihető, ami szintén káros (mindentől rettegve belelátni azt, ami nincs abba, amiben nincs).

    Tartalom és forma: együtt van jelen - ha nem is az összes elemzésben, de a megoldóképlettel már tud dolgozni az ember - és lássuk be, vannak dolgok (ráadásul ezek 0-24-ben, ömlesztve/ismételgetve "támadnak", ami nagyon hatásos - a pszichikai kínzások is sok esetben a szünet nélküli ismétlésre alapoznak, hogy távoli asszociációval éljek).
    És de, a totál egoista sátánista szemlélet és a profitorientált tudatmanipulációs trendhatások (élj a mának (ne várj holnapig, ne gyűjts, ne dolgozz meg érte, hanem akkor vegyél fel hitelt, adósodj el, szolgáltasd ki magad... miért? a semmiért), minden a tiéd/érted/neked van, ne hagyd, hogy bárki visszafogjon (atomizálás, polarizálás), éld ki/meg/át magad a te világodban (amiben semmid nincs, mert nem telik rá, senkid nincs, mert hátrahagytad, sem célod, sem jövőd: a mátrixot - gazdasági/politikai hatalmi berendezkedés - fenntartó eldobható, név-arc-személyiség nélküli elem vagy...) nagyon is összefüggnek, tudatosan.

    Persze könnyebb elhessinteni azzal, hogy "hülyeség", "túlzás", de valamiért mégis felfedezhetők ezek a mintázatok...

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák