Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz kymco #19254 üzenetére

    "több, mint az egyéb szükségletünk kielégítése, ahol esetenként meghalunk, ha nem étkezünk"
    sztem meg a kellő mennyiségű szex hiányának pont ugyanilyen egészségkárosító hatása van
    lásd pl ezt a legújabb hülyegyereket, aki azért lőtt le 6 embert és végül magát, mert még szűz volt
    (azért hülyézem le, mert kezdte volna saját magával...
    úgy talán még a figyelmet is sokkal eredményesebben irányította volna a problémára
    mert így megint mi marad meg a köztudatban?
    lelőtt 6 ártatlan áldozatot
    hülye balfasz
    ez így értelmetlen és hatástalan akció volt
    sztem
    na mindegy)

    "Mégsem akceptáljuk"
    ne szaladjunk ennyire előre...
    miért is nem akceptáljuk?
    és ki is az a "mi"?
    (mert az én elrendezésemben így első hallásra simán akceptálva lenne:) )

    vagy ha a fojtogatósban az áldozat még az utolsó pillanatban sem akart ellenkezni, akkor az is
    bár elismerem ez még számomra is furcsán cseng, de az általam eddig elmondottakat képzeletben átültetve a gyakorlatba az kellene hogy legyen...és miért is ne?
    olyan ez, mintha X meg akarna halni és megkérné Y-t hogy segítsen neki ebben
    (lásd a szamurájokat)
    számunkra ez persze elfogadhatatlan
    (vagy inkább csak felfoghatatlan?)
    de miért is..?
    persze a hozzátartozóknak nyilván fájna
    de mi van, ha a hozzátartozók, illetve a többség gondolkodásában van a hiba?
    milyen jogon akarnának ők "dönteni" az elhunyt életéről/haláláról helyette?
    és még csak arra sem vennék mérget, ami rendszerint erre szokott lenni a válasz:
    hogy tudniillik az életét eldobó személy vmi pillanatnyi defektnek köszönhetően biztosan nem képes helyesen felmérni a dolgokat...
    én akkor már inkább arra tennék, hogy nála helyesebben senki nem lehet képes felmérni az ő dolgait
    ...de nagyon elkanyarodtam a témától:)

    "Tehát amit olyan egyszerű kimondani, olyan nehéz a gyakorlatban is jól alkalmazni."
    egyelőre nem látom hogy miért
    itt most max annyi újdonság hangzott el, hogy a részleteken még dolgozni kellene
    de sztem eddig semmi megoldhatatlan probléma nem merült fel

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

Új hozzászólás Aktív témák