Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz MageRG #18431 üzenetére

    "Azt ki mondta hogy kevés? Hominidáknál igen, de más esetekben is? Nem.
    Ha N esetben igazolható, miért az az egy lenne kivétel?"

    Ezt sehol nem nevezik tudományosan megalapozottnak. De ahogy kivettem D1rect reakciójából, a világnézetedre nézve sértő olyan kijelentést tenni ami egy pici kétséget is érbreszt. Ha te bizonyítékok hiányában is elfogadod az emberi faj evolúciós létrejöttét, akkor fogadd el és kezeld tényként.

    "Kíváncsi lennék, hogy képzeled el akkor a dolgok menetét..."
    Szerintem te nem azért vagy itt, mert kíváncsi lennél a véleményemre, vagy a véleményünkre. Legalábbis a reakcióid alapján nem ez jön le. Én csak annyit kérek tőled, hogy azt fogadd el tényként ami bizonyítva van és hagy meg elméletnek azt ami elmélet, nem bizonyított, remélem ez nem nagy kérés. Egyébként éppen a biológia az a terület ahol nem működnek az N plusz egyedik esetek. Nem lehet sablont húzni mindenre pont emiatt olyan változatos az élővilág, ezért bonyolultabb a moszatok vagy fégek szaporodási rendszere mint az emberé és lehet sorolni. De tisztában vagyok vele, hogy a világképetek sérülne, ha egy picit is fel kellene adni belőle és ezért ragaszkodtok ennyire egy elmélethez és ami nem tény azt is tényként kezelitek és véditek.

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák