Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.csaba

    csendes tag

    Jól van, látom nélkülem is tudjátok a frankót!

    Azért csak két mondatot engedjetek meg!

    A tűzzkeresztség fogalmával vigyázni kell! Mert legyen az gyermek, vagy felnött keresztség, aki végzi nem tűzfolyam alá meríti be, hanem folyóvíz alá az önkéntes tagot!

    A tűzkerestség egy olyan fogalom, melyről sok vita van!

    Én azon az állásponton vagyok, hogy a túz keresztsége a léleknek szól! MInt ahogy kívüről a víz tisztítja meg a testet, ugyanúgy a leket meg a léleknek tűze!

    Ez helet a földvilági szenvedés! De a szent szellemmel vaéó egyesülés öröme is!

    A tüzeresztséget úgy adja -gondolom: Jézus- a vízkeresztséghez jutalmul!

    ÉS a másik gondolatom röviden:
    Én nem értek egyet azzal, hogy a gyónás valamiféle papi lélekbúvárkodási technika lenne ! Mint valamiféle kelerikális pszichologus ápolná "páciensét" a pap!

    Mer bár kétségtelen, hogy a kívülálló ezt is láthatja benne. De akkor azt kell mondanom, hogy a vízkereszttsében sem láthanánk mást mint külső tisztálkodási ceremóniát!

    Vagyis, a gyónás több mint lekifurdalűásos ember, vagy számító ember bűnmegváltása!

    A gyónás egyfajta imádság, melyben magamat viszem Isten elébe, mondván, hogy én ilyern vagyiok! Ezen hibáimmal együtt kérem a bebocsájtásomat!

    A nyilvános gyónás-bűnmegvallás - szerintem a legmagasabb szintű megvallás és megbánás és megbocsájtás egyeben!

Új hozzászólás Aktív témák