Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz llll #19266 üzenetére

    hanem NEKEM volt szar, ÉN hiányoltam ezt a dolgot az életemből
    És ennek az érzésnek semmi köze nem volt ahhoz, hogy a környezetedben mások esetleg ezen már túl voltak?
    A gyerekeimnél nagyon fontos, hogy nagyobbnak kezeljem a nagyobbat a kisebbnél. Nagyon nehéz kezelni nekik, ha valamiben a kisebb megelőzi a nagyobbat.
    Most az fordult elő, hogy a kisebb a nagyobb után olvasott egy népszerű többkötetes regényt. De a kisebb sokkal kitartóbb olvasó, és az utolsó kötetnél beelőzte a nagyobbat. A nagylány napokig próbálkozott azzal, hogy meggátolja a kisebb olvasását bevallottan azért, mert zavarja, hogy ő az idősebb, de mégis a fiatalabb tudja meg előbb a sorozat slusszpoénját. Napokig szenvedett ezen, pedig ez apróság az első szexuális élmény várakozásához képest.

    Tisztában vagyok, hogy a hormonok berobbannak, de ez jóval könnyebben szabályozható, ha nincs az a versengés, vagy önértékelési válság, amit alapvetően a környezet tud gerjeszteni.

    hát ez az!
    sztem is
    és hol is van erre tekintettel a biblia??
    ott, hogy "szexelj a feleségeddel"?
    lefordítva vedd feleségül az első nőt, akivel eljutnátok a szexig is?
    vagy hogy kellene ezt értelmeznem?

    Én is megfordítanám. Teljesedjen ki a szexuális életed azzal a nővel, aki felé teljesen nyitottá tudsz válni, mert megbízol benne, mert képesek vagytok a saját érdekeiteket a másik mögé utasítani csak azért, mert annyira kötődtök egymáshoz...
    Lesz egy olyan személy az életedben, aki közelebb kerül hozzád, mint az apád, mint a testvéreid... mert azok megkaptak téged, akár akarták, akár nem, de a párod választott téged, döntött melletted...

    hogy tudniillik mit szólnál, ha mindig csakis és kizárólag a kedvenc ételedet ehetnéd? ;]
    (nagyot tévedek ha arra tippelek, hogy megutálnád?)

    A házasságom 14 éves az idén. 14 év alatt sem utáltam meg a "kedvenc ételem", sőt meg sem untam.

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák