Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Geri Bátyó #18406 üzenetére

    Már megbocsáss, de maga az evolúció bizonyított tény és már régen nem elmélet.
    Én ezt másképp hallottam nem hívő egyetemi oktató szájából. A bizonyított tény inkább legvalószínűbb elképzelés kifejezésre cserélendő.
    Még mielőtt belelovalnánk egymást ilyen vitába, szeretném tisztázni, hogy se mellette se ellene nem vagyok az evolúciónak. Csak szeretem nem bulvárszinten megfogalmazni a dolgokat.
    Úgy hogy nem fogok érvelni az evolúció ellen, de szeretném kiemelni, hogy nem bizonyított tény, csak mi szeretnénk, emberek annak hinni, és a ma legvalószínűbbnek látszó elméletet tényként sulykolja belénk a média.
    Ez kb olyan, hogy mindenki kész tényként kezeli, hogy X megcsalta Y-ont Z-vel, mindenki tudja, mindenki beszél róla, és valószínű is, csak épp senki sem látta...

    Tudtommal Darwin nem tapasztalt fajok közötti átmenetet... csak fajokon belüli változatokat.... már pedig az evolúció a fajok közötti átmenetről szól.... ilyen meg nincs, nem figyelhető meg. Még az elmélet szerint sem... mert ez évmilliók alatt történik... ez pedig sok egy megfigyeléshez...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák