Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz pocokxx #16142 üzenetére

    Ellentmondásba keveredtél. (Dehogy kapják! vs. Egy százalékot valamely bejegyzett egyházi szervezetnek)
    Magyarul az van amit mondtam.
    A lakosság 60% max csak papíron katolikus. Igazából nem hívő, csak meg lett keresztelve. Szerintem tippre olyan 20% körül lehet a vallásosak aránya. És ebben az összes vallás benne van, nem csak a katolikus. De ez, mint mondtam, csak egy tipp.

    A nyugdíjjárulék nem tudom, hogy jön ide. Arra szükség van. A vallási adóra viszont nincs.

    "Egyébként nem értem mi ez a gyűlölet."
    Nem nevezném gyűlöletnek. Elmagyarázom a dolgot.
    Én alapból a vallásokat nem tartom egy jó és hasznos dolognak. Ebbe most nem mennék jobban bele. A lényeg az, hogy akkor lennék a legboldogabb ha egy vallás sem létezne.
    Viszont annak ellenére hogy így érzek a vallásokkal szemben, köteleznek engem, hogy fizessek nekik.
    Nem az az egy százalék fáj, mivel nem nagyon érzem meg a hiányát. Egész egyszerűen elvi kérdés.

    Ez most egy durva példa és ne keress összefüggést a vallással kapcsolatban, de te hogy éreznéd magad ha kényszerítenének, hogy havonta adakozz pl a pedofiloknak? Nem hiszem hogy csak vállat vonnál, hogy ez van, ezt kell szeretni.
    Gondolom a lényeg érthető.
    És tényleg ne keress összefüggést. Nehogy azt hozd ki az egészből, hogy összemostam a pedofilokat a vallással. Csak azért hoztam fel őket példának mert gondolom elég kevesen szimpatizálnak velük és így értelmet nyer a példám.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák