Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    veterán

    válasz Horka1 #11966 üzenetére

    Állandóan a gondolkodást hiányolod másokból, Te mikor kezdesz gondolkodni?
    tehat neked az, hogy nem fogadom el azonnal a misztikus maszlagot amit bemasolsz, a gondolkodas hianya? ha egybol ravetodnek hogy 'hu de jo, milyen izgi, most mar en is elhiszem' az lenne neked a gondolkodas?
    vagy az a gondolkodas hianya szerinted, hogy azt kerem, az allitasaidat igazold valamilyen forrassal?

    gondolkodasra kesztetni mashogy kell, nem ezzel a modszerrel amit csinalsz...
    ERVELJ, hozz BIZONYITOTT TENYEKET, illetve hasznalj LOGIKUS gondolatmenetet - ezzel gondolkodasra tudod kesztetni a 'kozonseget'. azzal, ha mindenfele alap nelkuli, osszefuggestelen szovegeket masolgatsz be ide, ez nem fog megtortenni

    A demokrácia, korrupcióra épül, nem keverek fogalmakat

    na ezt fejtsd ki bovebben, mert nagyon erdekel hogy ezt mar megint mire alapozod...

    D1rect
    A 11405 után vált stílust amikor rájött, hogy én nem reagálok a hülyeségeire.

    en nem vettem eszre hogy stilust valtottam volna :D
    a 'nem reagalok a hulyesegeire' meg erdekes megfogalmazasa annak hogy 'nem tudok valaszolni' :DDD

    Persze véletlen egybeesés, hogy pont azután kezdett el itt tevékenykedni, hogy én is.

    nem tudom hogy te mikor kezdtel itt 'tevekenykedni', de ha a szci topicnak a te hisztid miatti bezarasa utan, akkor kozel sem veletlen, ha jol emlekszem az ottani utolso hozzaszolas ide iranyitott :P

    amugy meg leszokhatnal arrol, hogy folyamatosan az en szemelyemet tamadod (tudom, nem fogsz, a $zcientologia ezt a modszert koveteli meg... :U), bar ezzel csak azt igazolod, hogy az altalam leirt dolgokra nem tudsz erdemben reflektalni, igy erre szinte mar buszke vagyok :D

Új hozzászólás Aktív témák