Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Horka1 #11948 üzenetére

    Te nem hiszed amit mondok, járj utána...

    te komolyan ENNYIRE hulyenek nezel mindenkit?
    de akkor szerintem nyugodtan kimondhatjuk hogy semmi alapja nincs az allitasaidnak, tekintve hogy semmilyen modon nem tudod (es lathatoan nem is vagy hajlando) alatamasztani oket

    hogy jon a vizualis emlekezet ahhoz hogy nem fogadok el egy barmifele logika vagy erveles nelkuli misztikus maszlagot??
    ha mar valami mellett akarsz ervelni, akkor legalabb minimalis logikat, konzekvens gondolatvezetest probalj bele vinni... van egy angol kifejezes, a 'train of thought', ha valaminek az igazat probalod bizonyitani pusztan logikai levezetessel, akkor ezt illik figyelembe venni. ehhez tobbek kozott az is kell, hogy ugyanugy, ahogy a vasuti kocsik egymashoz kapcsolodnak, az egyes 'lepeseket' is kapcsold egymashoz logikusan
    az hogy 'szar a vizualis emlekezeted' semmilyen modon nem kapcsolodik ahhoz hogy 'hulye vagy mert nem hiszed el esz nelkul amit mondok, pedig az ugy van es kesz'

    a te 'gyakorlatod' kb. olyan ertelmes mintha azt mondanam hogy 'ultess paradicsomot, neveld, es mit fog teremni? hat paradicsomot. akkor meg hogy akarsz a Nagy Spagettiszorny ellen beszelni?'

    nezd meg a tobbi (nem-szcientologus) forumozot itt a topicban. itt van pl. kymco vagy Peethy. egyikojuk vallasaval sem ertek egyet, megis, amit leirnak, az egy adott logika menten vegigvezetheto, konzekvens, es ugyan nem fogadom el magukat a tanitasokat tenyszeruen igaznak, a gondolatmenet es a belso konzekvencia eleg ahhoz, hogy "elismerjem" (nem tudom ez igy mennyire ertheto, remelem atjott amit probaltam ezzel elmagyarazni)

Új hozzászólás Aktív témák