Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz jaja1981 #6614 üzenetére

    Igen betölt és a játékok is szépen mennek.
    Viszont a gép sokkal lassabban tér magához bekapcsolás után. Tehát megnyomom a bekapcsoló gombot, a gép kb. 20 másodpercig csak megy, viszont képet nem ad, majd utána kapcsol be a monitor és kezdődik a boot. Régen ilyen nem volt, miután bekapcsoltam, kb. 5 másodperc és már ment is. Ez most kb. 4 - szer annyi ideig tart.

    A tuningot meg egyáltalán nem engedi. Gyakorlatilag már 100MHz - nél is újraindul, mikor boot - olna be (az elején, mikor felvillan a billentyűzeten a 3 LED).
    Ha a PCI Express frekvenciát állítom 100 - ra, akkor még alapon se indul el.

    Ezt a CMOS reset - et próbáltam tegnap, egy winyó jumpert tettem rá 15 másodpercre, aztán levettem, majd gép bekapcsol. Kiírt valami CMOS Error - t, alatta egy táblázat, amiben leszámolt 10 másodpercet, majd újraindult. Gondolom akkor ez sem volt így jó.

    Attól félek, hogy itt nem táp gond van. Valaki írta nekem, hogy lehet összeférhetetlenség is. Valamiért a Giga lap nem szereti pl.: az Asus kártyákat. Mondjuk én ezt nem hiszem el, mert nekem már volt pár konfigom és ilyennel még nem találkoztam.

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák