Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz gduck #81912 üzenetére

    OK, tehát te sem tudsz semmit biztosan, csak a szeptemberi hírt értelmezed a magad módján. Itt az ominózus szövegrész:
    "Megszűnik az SD jel kijátszása, kizárólag HD-ban történik majd a terjesztés a HBO és Cinemax csatornák esetében. Mivel sok kábelszolgáltató SD-ben (is) továbbítja a csatornákat, így ezt a jelet a jövőben majd nekik kell előállítani (downscale), ezért a csatornák nagyfelbontású változatainak logójáról lekerül a HD jelölés (elképzelhető, hogy már szeptember folyamán)."

    Nézd, én elég jó vagyok nyelvtanból, és számomra egyértelmű, hogy az "elképzelhető, hogy már szeptember folyamán" csak a HD-jelzés logóból való kikerülésére vonatkozik, nem pedig magára az SD-ről HD streamre váltásra. Az ugyanis csak "majd", a "jövőben" fog megtörténni a fentiek szerint. Persze nem kizárt - sőt, valószínű -, hogy azóta tényleg megtörtént már, de azt ez a szöveg nem bizonyítja. Vagy ha az volt a szándék, akkor helytelenül fogalmazták meg a hírt. Tehát továbbra is érdekelne egy olyan hír, amely szerint már ténylegesen megtörtént a váltás az HBO részéről, mivel tippelgetni én is tudok. ;)

    tomp #81911: ne hergeld már magad, továbbra is egy oldalon állunk... Kicsit úgy érzem, mintha velem vitatkoznál. :P

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák