Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz 4Grider #65855 üzenetére

    Biztos így van, nem vitatom, de feltételeztem, megbocsájtotok, ha egy kérdés miatt nem olvasok át 65ezer hsz-t :)) Összefoglalót viszont elolvastam :)
    Mindenesetre köszönöm! Cserébe - hátha valaki épp most készül rá - leírom a nem kicsit pofátlan UPC ügymenetet.
    9200Ft-ra csökkent januártól a net áfa miatt a csomag (digital gold de még csak 6 HD csatornával + 120Mbit net). Ez új szerződőknek 9400, de 33 HD csatornával és 240Mbit nettel. Na mindegy, régóta készültem már váltani, meg többször is kerestek a marketingesek, legutóbb 3 napja, hogy milyen remek ajánlatuk van nekem. 500Mbit-es netet kaphatok a digital gold csomag mellé mindössze 9600Ft-ért, 1 év hűséggel, és "elintézi", hogy mind a 33 HD csatorna is be legyen kapcsolva a mostani 6 helyett. OK, mondom hétfőig gondolkodnék. Mondja hát jó-jó, de igyekezzek, mert zárják az adatbázist. :F
    Akkor jött a fórum, aztán a 1221, lemondás. Egy nagyon kedves (szerintem nem hetero :D ) srác, kezdte is mondani, hogy ha a jelenleg csomagomon nem akarok változtatni (mert mehetnénk lefelé árban bőven), akkor úgy, hogy máris bekapcsolja mind a 33 HD csatornát, 6500Ft-ba kerül. De ezt bizonyára tudom, mert a MyUPC oldalon ez látható :Y Fogalmam nem volt, de ez az én hibám. Már nagyon örültem, de azért megkérdeztem, gyorsabb nettel lehet? Mondja, lehet, 500Mbit-essel 7100Ft. Nem volt kérdés: ezt gyorsan meg is kötöttem, kicsit még beszélgettünk, és ennyi. Nagyon jó fej volt (kollégájáról nyilván egy szót sem szóltam neki).
    Értem én, hogy a marketinges azzal van megbízva, hogy adja el a szolgáltatást minél drágábban, de így én ezt - már ismerve az egyéb lehetőségeket - kissé átb@szásnak érzem.
    Ti biztos ismeritek ezt, nem volt újdonság, de én igencsak meglepődtem...

Új hozzászólás Aktív témák