Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz ztsoft #60578 üzenetére

    Nekem egyébként nincs bajom az előre számlázassal, nekem azzal van bajom, hogy zárt a rendszer, és nem lehet módosítani.

    "A számlázással kapcsolatban, nekem a havidíj 3 szorosát számlázták ki, ráadásul pont a legrosszabb időben (temetést intéztem), de nem hatotta meg Őket, ki kellett fizetni."
    Nem a jófejségükről híresek. Én nem fizettem volna (ha meg vagyok szorulva). Első körben személyesen bementem volna, kértem volna az üzletvezetőt. Vagy 1221 lemondás gomb, és ott azzal a faszival tárgyalni (neki van több jogosultsága).
    De nyilván a gyászban az ember nem akar ezzel foglalkozni, és fizet. (ráadásul a szerettét is nagyon szerette, a temetés/sírkő miatt még sokkal többet fizet). Legalább te meg tudtad valahogy oldani, túl vagy rajta.

    Viszont minden 2 évente (és most már lassan évente) ők fogják fehéríteni a hátsód, hogy szerződjél velük, engem ez éltet :DDD .
    Sajnos perelni, se időm, se energiám. Majd ha nyugdíjas leszek ;] (most így is többet foglalkozom a upc-vel, mint kéne). Itt azért én is elmondom, hogy mit kifogásolok, mit tartok unfairnek (és mi nem működik).

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák