Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikung

    aktív tag

    válasz cigam #55186 üzenetére

    Mint mondtam, a 3 tuner per pillanat engem se hoz lázba, de tudod ha most hagyod a fenébe hogy te úgyse nézed holott kifizetted, a következő lépéssel már nyugodtan lépnek a te töködre is amit viszont a 3 tuneresek fognak magasról letojni.

    Ennyi volt az elvi része. A lényeg hogy a UPC Horizon HD "Jövőbox" minden téren visszalépés. Ha működne - mármint nem színezné el maga alatt a fa bútort, pöccre reagálna, ... - akkor simán lehetne alternatíva a nem felvevős és/vagy kocaTVzőknek mint én.

    Eddig az egyetlen pozitívum az lenne hogy UTP -n kéri a netet és koax nélkül a visszanézővel kb. IPTV-style is használható. Viszont visszajátszásról nem lehet felvenni, de volt hogy a DVB-C -ről felvett műsort felvette, majd nem volt hajlandó elindítani. Winyót lehúzva a fájl ott volt, a fájl bazi nagy volt, ... tehát felvette, de gondolom utólag visszavonhatták a felvétel engedélyét és kuka. A csatornalistát és az aktuális állapotot sem menti el, áramtalanítás előtt várni kell fél-1 órát míg megjegyez mindent.

    A hörcsögadó miatt én a számla kézhezvételét követően felhívtam őket és tudtak adni jobb ajánlatot (net 120>240, tv goldon, havidíj 7k alatt), majd ugyanezt a rokonsággal is eljátszva, egyiküknél gold csomaggal sikerült 5k alá kúsznom. Nem, nem egyszerre, más-más ügyintézővel, egyenként. Mivel nekem még 14-15 hónapom volt hátra a hűségből és addig fizettem 8k felett, eléggé rápacsáltak az emeléses levelükkel. Ha benyelték volna csak azt bukják, így viszont ... .

    A visszanéző miatt kértem kártya helyett boxot, illetve amiatt is mert a kártyával folyton jöhetett a szokásos indok hogy biztosan a tv, húzdkidugdbe ... dekikapcsolva ... de töröld meg ... de .... dobozka az övék. Ha az maga alá tojik, az 100% -ban az ő bajuk, nincs kifogás hogy biztosan inkompatibilis, nincs a listában a tv, rossz a foglalat, rossz a sw verzió rossz a ... . :C

    Lenne alternatíva (nekem pl. a Pace HD vagy az S905 -ön futó Horizon GO), de nem hozzáférhető (feljebb is írták hogy a régi box elfogyott, a Horizon GO meg nem támogatott TV boxokon és droidos TV -ken). Szóval hun van alternatíva ? :U

    [ Szerkesztve ]

  • vargalex

    félisten

    válasz cigam #55186 üzenetére

    Előre bocsátom, hogy nincs Horizon boxom és nem is szeretnék, sőt rögzítős boxom sincs. A szívás szerintem ott van, hogy ha valaki kéri a felvétel opciót, akkor is ezt a boxot adják külső HDD-vel, ha jól tudom. Márpedig, ő akkor is csak azt tudja felvenni, amit néz (vagy nem néz semmit), míg a Cisco boxxal rendelkező akár egy másik csatornát is. Ugyan azért a pénzért...
    Az már csak hab a tortán, hogy az UPC oldalán a felvétel opció leírásánál a Miért jó? fülön is ez a szöveg szerepel:

    "Két adón is izgalmas műsor megy? Egyszerre? A felvétel opció lehetővé teszi, hogy míg az egyiket nézi, a másikat rögzítse."

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák