Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz rocket #42090 üzenetére

    Lehet hogy van itt aki olvassa a fórumot. Vagy csak pont most jöttek rá hogy így nem az igazi ahogy volt. Reméljük most marad a jó felállás, hétfőn reggel majd én is tesztelek egyet.

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

  • ztsoft

    őstag

    válasz rocket #42090 üzenetére

    Sziasztok!

    Én a beindulást követő egy hónapban szórakoztam vele, utána le is mondtam. Sajnos felénk a HGW korlátai miatt nem használható (nálam 3 métere van a járda a háztól, így az ablaknál lévő HGW-hez már nem tud kapcsolódni). A lakásban tesztelve, vagy nem tudott csatlakozni, vagy egy kis idő után dobta a kapcsolatot Android-on.

    Ezt meg is írtam a UPC-nek, akik azzal jöttek, hogy a nálam lévő HGW-hez nem lehet csatlakozni saját felh./jelsz. párossal. Egy HGW újraindítás után simán lehet, csak le kell tiltani a készüléken a a sima Wi-Fi-t, hogy ne csatlakozzon automatán.

    Idézet a leírásból: "Azon készülékek számára, amelyekkel legalább egyszer már csatlakozott az otthoni WiFi hálózatra, ugyanazon kábelmodem nem engedi a UPC Wi-Free hálózatra való csatlakozást annak érdekében, hogy hazatérve a nagyobb sávszélességű privát WiFi hálózatra csatlakozzon. A modem újraindításával azonban törlődik a beállítás és egészen addig nem lesz érvényben, amíg újra nem kapcsolódik a privát WiFi hálózathoz.".

    Meg nem is beszélve az Ubee használhatatlanságáról router módban (gyenge, szakadozó Wi-Fi, hibás szoftver, néha nem látják egymást az eszközök). Mióta bridge módban van, azóta nincs vele gondom.

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák