Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moonwolf

    senior tag

    válasz LouiS22 #133692 üzenetére

    Igen, a tört hónap megvan, azzal a plusszal nincs bajom, azt mondta is az ügyintéző hogy lesz eltérés a törthónap miatt és addig stimmel is!
    Mivel eddig nem e-Pack os volt, ugye nem jött le az e-Pack kedvezmény az árából.
    Teljes áron kedvezmény nélkül 6990 ft, habár ebből lejön egy egyedi kedvezmény, de nyilvánvalóan nem jött le az e-Pack, ami azt jelenti hogy a teljes árból kivont egyedi kedvezmény összegének a maradékában benne van az e-Pack nem teljesítési díj, eddig így is volt fizetve, ennyivel volt több, de a teljes 6990 ft os áron belül maradva.

    Eddig számlázással soha nem volt probléma! Most teljesen megdöbbentem hogy nem annyi volt amennyi meglett beszélve meg a szerződésben is van.
    Az már más lapra tartozik hogy márciusban díj korrekció lesz, de még nincs március.

    Abban maradtunk az ügyintézővel ami a szerződésben is van hogy több nem lesz mint amit fizetni kellett eddig, de majd az e-Pack választása miatt, lejön majd annak a kedvezménye, úgy voltam ha kicsit lehet faragni az árból akkor maradok. Egyébként a hosszabbításon nem e-Pack van megjelölve, hiába úgy beszéltem meg az ügyintézővel, még ezzel sem lenne baj mivel a matek stimmelne úgy is, annyi lenne mint előző alkalommakkal. Azt meg hogy nem a megbeszéltek szerint csinálta a szerződés hosszabbítást meglehet reklamálni.

    A megbeszéltek benne is vannak az új szerződés módosításában, tehát ahogy a szerződésben van úgy stimmelnek a számok. Viszont az e-Pack nem teljesítési díj a 6990ft ra van rászámolva, ami azt jelenti hogy 7990 ft, tehát a szerződésben lévő fizetési összegnél több! 7990 nem lehetne, mert azt több a teljes árnál, ami mindenféle kedvezmény nélkül van!

    [ Szerkesztve ]

    =Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

Új hozzászólás Aktív témák