Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz cocka #101572 üzenetére

    Nem teljesen értem ezt az agresszivitást, ahogy itt kérdezgetsz. Írtam neked valami támadó jellegűt? Na mindegy.
    A kérdéseidre valaszolva: nekem teljesen jó, ha magán a boxon vissza tudok nézni egy felvételt. Semmi olyan nincs, amit meg akarnék őrizni az örökkévalóságnak. Ha megnéztem, törlöm. Ha mégis kitalálom, hogy valami annyira kell, hogy egy saját adathordozón meglegyen nekem, és bármikor megnézhessem, akár évek múlva is, akkor azért nem nagyon van olyan, amit ne lehetne valamilyen módon beszerezni.
    A reklámokat áttekerem, átugrom. Most úgy van beállítva a box távirányítója, hogy egy ugrás előre 5 perc, egy ugrás hátra 1 perc. Szóval ha mondjuk 9 perc egy reklámblokk, akkor az kétszer az előre nyíl + egyszer a hátra nyíl. (Kivéve, ha belenézek egy-egy reklámba. Elég sokáig dolgoztam egy reklámügynökségnek, aztán kereskedelmi rádiónál is, így nem ellenségem a reklámszakma, és tudom, hogy működik a ker. média.) De ugye vannak reklámmentes csatornák is.
    Ha beszarik a Ciscoban a vinyó (úgy rémlik, talán mintha 400 GB-os Seagate vagy WD lenne benne, de még sosem szedtem szét, hogy csekkoljam, mert minek), akkor komplett boxot cserélnek, legalábbis így volt eddig. Szóval ők sem szedik szét ilyenkor, hanem adnak helyette új boxot. Volt rajta pár felvétel, amit nem néztem még meg? Na bumm, megnézem visszanézővel, vagy felveszem újra, később. Vagy ha pont egyik sem oldható meg, akkor ismét csak: beszerezhető máshonnan is.
    Nem kell ezt ennyire túllihegni. Nyilván ha valami tönkremegy, az egy kicsit mindig szívás. Saját box, saját vinyó is beszarhat, akkor mi van? Ugyanez.

    De akkor én is hadd kérdezzek: milyen, tévéből rögzített műsort kell feltétlenül megőrízni hosszabb távon is? Sorolj fel már párat, légy szíves.

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák