Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz szabogabor10 #97459 üzenetére

    Sziasztok!

    Tegnap lent jártam a társasház mélygarázsában ahol az exUPC-s erősítő és elosztó dobozok vannak és érdekes módon már nincs rajtuk kulcsos lakat se, egyszerűen lereszelhette a Voda az elmúlt pár hónapban. A Voda nem vette át még a lakat kulcsokat se, nem hogy az egész hálózatot műszakilag? :U

    Nah, de ez még csak a kisebbik furcsaság volt. Mivel tök nyitottak a dobozok bárki kinyithatja és belenézhet, így hát természetesen én is belenéztem. Megdöbbenésemre azt láttam, hogy van bent ugye egy nagy erősítő, és mellette egy jó pár darab kb 5-ös vagy még nagyobb osztású osztó, és a nem használt kimenetein ezeknek az osztóknak semmi lezárás sem volt. Ez normális lenne, vagy léteznek olyan osztók amikben nem kell lezárásokat használni a szabad kimenteken? Azért számomra ez a rengeteg szabadon lévő osztó kimenet nem túlságosan azt mutatja, hogy valami ésszerű karbantartások mentek volna itt az elmúlt években meg jelenleg is. Gyanítom a trehányság felsőfoka működik még most is a Voda exUPC hálózatán, és ezek után nem csodálkozom, hogy ennyi probléma van mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák