Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maki1976

    tag

    válasz blakey #47373 üzenetére

    Én pontosan azért feszegetem a témát, mert amíg hivatalosan nincs bevezetve, addig az UPC is variálhat , hogy mit is akar bevezetni, adni az előfizetőinek. Tesztidőszak van, tehát most még (mivel az UPC részéről is olvassák ezt a fórumot) lehet módosítani, ha a tesztelés negatív eredménnyel zárul, vagy nem túl jó a fogadtatása a tesztre kiadott eszközöknek. Véleményem szerint érdemes itt megvitatni ezt a kérdést, mert a szolgáltató ha már most negatív véleményeket lát/olvas, akkor lehet, hogy a jobb eszközöket/magasabb szintű szolgáltatást vezeti be a gyenge, visszafelé fejlesztett korszerűtlen vackok helyett! Az eddig kiszivárgott információk (ami nem hiteles és hiányos) igencsak megosztják az efiket, és ahogy konstatálom több a negatív visszajelzés eddig... Szerintem az UPC-nek fel kéne mérnie az előfizetői igényeket, minimum egy elektronikus kérdőívben, tesztben (nem csak pár emberen tesztelni), hogy tisztán lássák, hogy miért is fizetnének az emberek, nem csak ránk erőltetnek valami hulladékot! Amikor már megjelennek az UPC honlapján az eszközök, akkor már késő lesz gondolkodni, hogy jó lesz-e a cucc, vagy sem. Akkor simán ránk erőltetik, azt jónapot. Valszeg a meghibásodott régi boxok helyett, valamint az új ügyfeleknek is csak az új boxot adják majd bevezetés után, ahogy a routerek-kel is tették, pedig azok is ipari hulladékok kiherélve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák