Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hypno skate

    senior tag

    A napokban váltottam Trio L csomagra, mert így a 120 Mbit/s net (plusz tv és telefon) lényegesen olcsóbb, mint korábban csomag nélkül a 60 Mbit/s + TV.

    A problémám, hogy a Netgear WNR2000v2 routeremen nincs gigabites port, így aztán hiába a nagyobb sávszélesség, nem tudom használni, vagyis le kell cserélnem.

    A gigabites router választéknak nagyjából utánanéztem, vagyis ha vennem kell valamit, akkor elég határozottan kezd körvonalazódni, hogy mi lesz végül.

    Viszont a csomaghoz elviekben tartozik ingyenes WIFI opció, amit Technicolor modem+router combóval abszolvál az UPC, mert külön routerük már nincs. ( Most úri nagyvonalúsággal épjünk át azon a tróger dolgon, hogy bár ingyen szolgáltatják a WIFI-t, valami 2000 FT-ba lesz, hogy lecserélik a modemet.) Ez a csere díjával is a legolcsóbb megoldás.

    A kérdésem az volna, hogy mennyire gáz a Tecnicolor? Vezetékes kapcsolattal két asztali gépet kellene kiszolgálnia, vezeték nélkül pedig két laptopot.
    A vezetékes kapcsolaton egy játékgép és egy olyan lóg, amin sok torrent fut egyszerre.

    Elvárásom, hogy a sávszélességet ki tudjam használni és a kapcsolat stabil, szakadásmentes legyen.

    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Új hozzászólás Aktív témák