Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akaido

    addikt

    Új Vodafone TV Boxot kértem az örökölt UPC-s KAON "csoda" helyett.
    Egy napig működött hibátlanul. Saját beüzemeléssel bekötöttem. Ez egy második VodaBox lett, egy emeleti szobába, és nem közvetlenül a ConnectBoxhoz kötve, hanem egy 300 MB-es Wifi repeatertől kapta a netet UTP-n keresztül. Volt egy áram szünet, az újraindulás után úgy dobálta a SA005- SA007-es hibákat mint a SICC. Bejelentettem, kijött egy szerelő, Koax-ot cserélt, és megemlítette közben, hogy ez a jelerősítős megoldás nem túl jó, meg a TV Box-ok is lehetnek gyárilag hibásak! :Y így majd meglátom.
    Másnap semmi, csak dobálja a SA0015-ös hibákat. Az ügyfélszolit fel tudtam hívni(ez elég jól indult), és azt mondták hiába kap IP-t a TVBox, szerintük "kevés a net".
    Elébe mentem a problémának, vettem itt a hardverapron egy ASUS 1200-as "jelerőlködőt". Média híd módban gyönyörűen látja a hálózaton keresztül a CB-t az így összekötött Vodafone TV Box, megy a műsorvisszajátszás, ecetera...
    Egyszóval a VodafoneBoxnak azonosítót kell kapnia saját hálózatán, hogy minden "fánksön" rendben fogyasztható legyen.

    Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Új hozzászólás Aktív témák