Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Egyszerűen nevetséges, hogy a Vodafone-nak 1 hét kell egy modemet kicserélni. 27-én be telefonáltam nekik hogy elmegy az internet állandóan, a router is azt jelzi hogy nincs kapcsolat a modem és a router között. Felhívtam őket, ránézett, mondta hogy látja teljesen ki van fagyva a modem, újraindítás után jó egy pár órát, azaz jó volt mert mostmár fél óránként kifagy. Mondom nekik ma, hogy ez nonszensz, home office-ban vagyok, panaszt szeretnék tenni mert mobilnetet kell használnom ami nem olcsó, főleg nem egy hétig. 15 percük nem igaz hogy nincs egy modem cserére... Én megértek mindenkit, csak engem nem értenek meg :W
    Gondoltam leírom tapasztalataim.. :U Ez a connect box nem sokáig bírta, 1,5 évet ment, mondták hogy annál már van újabb compal, kétféle új modem a másik nem tudom milyen.

    Egyébként még ez előtt pont lemondtam az hbo-t mert nincs rajta semmi értelmes tartalom, eddig ezzel együtt fizettünk 7790Ft-ot. hbo nélkül 6300Ft de időközben ki is ment a fejemből hogy februárban lejár a hűségünk. Felajánlott egy 6300Ft-os árat nagy tv csomaggal, de mondom nem is tv-zünk, teljesen felesleges, aztán mondott 5600-at, hirtelen nem tudtam dönteni mondom neki jön egy másik szolgáltató idén, (telekom úgy volt hogy jön de valszeg idén sem) aztán türelmet kért, kis zene aztán mondta 4890Ft? Az brutálisan jó szerintem, 500-as net, alap tv csomag, alap telefon, 2db mediacard.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák