Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Vidéki nyugdíjas anyámat fel akartam készíteni, hogy nemsokára új emailcímet kell készítenie, erre látom, hogy a laptopján Gmail van megnyitva a megszokott UPC webmailja helyett :Y

    Kérdezem, hogy ezt meg hogy?

    Aztán elmesélte, hogy nyáron felhívta egy Voda ügyintéző, hogy látja, hogy már lejárt a hűsége, és nem-e akar velük szerződni, lenne egy jó ajánlatuk.
    Rádumálta valami csomagra, kapott egy fehér ConnectBoxot a régi szívárványszínűen villogó Ubee? helyett.
    Viszont másnap már nem tudott belépni a webmailre, akárhogy próbálta.

    Jó ideig nem foglalkozott vele, mire egy hónap múlva ismerősei cseszegetni nem kezdték, hogy miért nem válaszol a leveleikre.
    Akkor egyik barátnője csinált neki egy gmail fiókot.

    Mondom jó, nézzük meg a webmailt, majd én belépek neki.
    Saját júzeremmel persze sikerül, de anyám eredeti chello-s, aztán upcmail-es címeivel sehogy nem bírok belépni.
    Anyám persze nem emlékszik a jelszavára, de a noteszében felírt összes kombót végigpróbálva sem fértem hozzá a leveleihez, hogy archiváljam, illetve megnézhesse utólag, amit fél éve nem kapott meg.

    Létezik olyan, hogy szerződésmódosításkor egy tollvonással megszüntetik valakinek az email fiókját, anélkül, hogy szólnának a kedves ügyfélnek?

    Köszönjük Vodafone. :W

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák