Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz #32577792 #5723 üzenetére

    Tudtommal a UPCD CI -t használ, nem CI+ -t.
    Minőséggel kapcsolatban fusd át ezt.

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

  • gabaly

    tag

    válasz #32577792 #5723 üzenetére

    Szia.
    UPC Direct+ csomagom van november második hetétől. Ilyen kártya/modult vettem hozzá ez áll a dobozán: TechniCrypt>>IR<<
    TechniSat
    Irdeto
    CI+
    Én új vagyok a UPC-nél tehát új szerződésem lett ehhez kértem a kártyát. A szerződést megkötötte az ügyfeles telefonon, de a kártya beszerzéséhez a településemhez legközelebbi UPC kirendeltségemhez irányítottak úgy, hogy az ügyfeles értesítette őket. Felhívtam őket, a kártya modult kártyástól meg rendelték. Pár nap múlva meg lett, elmehettem volna érte és akkor nincs kiszállás meg ilyenek de én kértem szerelést mert a tányért is be kellett lőni stb. Ha neked van már UPC directed, olvastam olyat is aki nem az üfélszolg-t hívta hanem ment a legközelebbi UPC kirendeltséghez és ott elintézhette a vételt.
    Az én kártyám közel 15 e ft volt de van olcsóbb is amit már itt is belinkeltek, pl: [link]

    Ennek előtte 5 évig voltam a T-nél, nekem az UPC sokkal jobb. Már az is tetszik, hogy a T-nél nem tudtak nekem jó jelszintet meg jelerősséget csinálni akárhogy állítgatta egy toprongy szerelő vagy mi 40 percig, itt meg az én szerelőm kb 3 perc alatt olyat produkált, hogy azóta is közel a 100-hoz mindkét jel. A kép minőség nekem itt sokkal jobb, SD adások T-nél zajosak voltak ami már 100-éve volt még az őskorba, itt a RTL pár társ csatija mázgás, olyan 20-30 éves filmekkel mint a rémrendes, benyhill. A T-nél a HD csatikra elő sem fizettem mert sose nézek olyan csatikat ami neki a 12-ből kb 8 is volt, példa: atv, duna, m2, stb stb. Itt a 12-ből csak kettő van amelyiket sose nézek rtl és m1, de a többi discovery animal ngc, stb stb. Sport adó viszont itt is sok van nem úszod meg. Még vigyázz mert ha nem tetszik az, hogy CI modullal a csatorna váltás sokkal lassabb mint beltérivel neki se menj. Nekem nagyon bejön, hogy nincs + ban világító, fogyasztó, + távos beltéri hanem a tv-t kattintgatom.

    El ne feledjem, a HD csatik csodálatosak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák