Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Pazolini #5671 üzenetére

    Ez igaz, sőt, magam is tapasztaltam, ez nem utolsónak mondható dreambox beltérinél és 55"-os LG LCD Tv-nél, én is 720p-t használtam, mivel érthetetlen okból a Tv felskálázási funkciója jobban működött, mint a beltérijé, annyit láttam, hogy a feliratok, betűk fényesebb fehérek, és élesebbek, ha 720p-t kap a tévé, és magának konvertál fel. Emellett én látom az interlaced sugárzás vízszintes csíkozódását, és zavar, lehet a beltéri hiányossága, de én is p-n használtam. Később tévét cseréltem, egy 55"-os Samsung LED lett belőle, itt már nem láttam különbséget, úgy néz ki, fejlődik a technika... Van ilyen, szerintem nem általánosítható, hogy melyik a tuti, de annyit azért kijelenthetünk, hogy az 1080p képes beltéri csak erősebb hardverrel rendelkezik, talán van pár fontos plusz funkció is benne, és még a képe is lehet szebb, de hogy csak azért, mert az 1080-as, nem érté meg a csere. Én amúgyse szeretem a szolgáltatós beltériket, szóval nekem nem mérvadó, de a baj ezzel az, hogy lehetőséged nincs próbálgatni, hogy egyik vagy másik beltéri ad-e jobb képet, pedig lesz különbség.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák