Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Diego2002 #1685 üzenetére

    Mi is a baj a stílusommal? Szerinted? Kérdeztek, a leírt szempontok szerint az ár/ teljesítmény függvényében az általam javasolt megoldás volt a legjobb. Aztán erre jött a tudatlanok zúgolódása... :D
    Nézd, ha én kérdezek, akkor nem hülyén teszem, és utána nem személyeskedek csak azért, mert nem azt a válasz kaptam, amit vártam... Ha tudta jóelőre mire kell a HDMI-s beltéri, leírhatta volna (talán joggal gondolhatom, hogy egyébként HD adásokra, mert mi másra, más értelme nincsen, két tévére elosztásra van 3ezresért eszköz, nem kell beltérit venni, és főleg nem 25 ezerért....) hogy másik tévére is szeretné kötni, és ezt hogy oldja meg. Na erre talán leírtam volna neki, hol és milyen beltériket vegyen a mostani beltérijénél kevesebb pénzből, amikkel ugye két tévén egyszerre kétféle műsort is tud, és ha már ott tartunk, marad még pár paraméter ami miatt mindeképp jobb választás lehetett volna, akár kihasználatlanul is..
    Szerinted egy 576i-t a 25 ezres beltérid fog jobban fullHD-re felkonvertálni, és küldi HDMI-n, vagy a scarton betolt műsort a 150 ezres tévé maga konvertálja fel jobban a képernyő felbontására? Hidd el, utóbbi lesz a jobb, nem is kicsivel... Nekem a dreambox 800-ason és a Samsung 50"-os plazmán is lazán látható a különbség, mikor a tévé konvertál fel egy 1920X1080i műsort, és a beltériről "csak" 720P-ben küldöm, vagy pedig a beltérivel konvertáltatom fel fullHD-re. Sejtheted, hogy egy ilyen 25K-s beltéri milyen technikával van felvértezve a felkonvertálás terén.... És nem blamálom, de valóban gáz, hogy a valós cél csak későn bújt elő a nagy orca mögül, ha tudom, tényleg mást javaslok.. De ilyen az élet, van akinek még a kérdezést is tanulni kell.. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák