Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    válasz Rick4 #12540 üzenetére

    Te kicsit kevered a dolgokat szerintem... A sat.hu-nak nem volt Szegeden üzelete én úgy tudom. Szóval ha a szegedi üzeletet minősíted, ne mosd össze a sat.hu/P-Sat Hungary-vel!

    Nos, az lehet hogy nagyobb árréssel dolgoznak, nem tagadom, de sose volt még gond ha tőlük vettem valamit. Persze a műholdastv webshopról is csak jót tudom mondani, a legutolsó boxom tőlük vettem, minnden tökéletesen ment.

    A forgat-sat-ról (antennacentrum) már nincs túl jó véleménye. Röviden a büdös életbe többet nem rendelek tőlük semmit, ha ők lesznek az utolsó sat bolt az országban se :DDD Dec 8-án rendeltem egy antennát, nos mint kideült nincs raktáron. Egy hét után én érdekéődtem, mert egy telefont vagy e-mailt nem tudtak volna megejteni. Utána se keresetek, 2 e-mailt is írtam, végül visszautalták nemrég a pénzem. De a 2. emailre is nagy neheten jött válasz. Az, hogy miért nem írtak vagy kerestek nem került megindoklásra. A sat.hu-tól tegnap megrendeltem, igaz drágábban, de ott nem sz.rják le az ügyfelet és legalább holnap v holnapután ittlesz...

    Az meg, hogy hogy zajlik a moderáció egy dolog, ha nem tetszik 1. szóvá kell tenni, 2. nem kötelező használni a fórumot. De btw én is hihetlen mód rühellem a sorozatos nyelvtani kijavítgatásokat, főleg 1-2 tagtól akinek ez "heppje". Viszont nem is rejtem el a véleményem, én leírom amit gondolok, aztán mindenki oda teszi ahova akarja :DDD Persze sok régi nagy tag nem ír már, pont a légkör miatt. Épp ezért én nem vagyok hajlandó szó nélkül elmenni némelyik tag hülyesége melett, ha meg túl sok majd egyzser lehet ki leszek moderálva. A lassan 17 éves tagságom alatt nem került rá sor, sztem ezután se lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák