Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • politomi

    tag

    Sziasztok.
    Most már "nekünk" is van miért szomorkodni 9/11 miatt. Ez van sajnos.
    Ami engem a legjobban zavar az-az hogy a hirdetés vagy hirdetés kategóriák főoldalán nincsenek feltüntetve a feladási dátumok, csak az UP-i dátum szerint vannak sorrendbe rakva.
    Az Up sorrend nem is baj hiszen erre való ez a funkció.
    A kellemetlen az ha, én keresek egy fajta terméket több napon keresztül, mert nem találok egyből nekem valót akkor a 4. napon ne olvassam már el azt a hirdetést amit az első nap már megtettem. Erre lenne jó ha a hirdetéseknél fel lenne tüntetve a feladási dátum is. Tudom a hirdetésben benne van de minden hírdetésbe ezért külön benézni az elég idő és sávszél pazarló tevékenység
    Szerintem nem csak én vagyok így ezzel.
    Van valami esély rá hogy ez a kérés megvalósul?
    Ezzel a véleménnyel csak én vagyok így?
    Választ előre is köszi.

  • politomi

    tag

    válasz Thoty #1317 üzenetére

    Én is csatlakozom JHC és Thoty tagokhoz.
    Én feltettem már ezt a kérdést pár napja, sőt azután többen is, de válasz nem jött ezzel kapcsolatban.
    Per pillanat a sok kis apró dolgon kívűl ez a dolog zavar a legjobban az oldallal kapcsolatban.
    Már kezdem megszokni a profilom helyét, az Up-olásokat, de a régi valahogy jobban közreállt. A design-t és a színvilágot már meg sem említem. :O
    Ennek az oldalnak csak a konkurencia őrül. Tudják hogy innen elég sok user fog elpártolni és ez nekik előnyös. Az apród még nagyobb lesz mint eddig, csak ott a hardveres hirdetések ár és minőségi színvonalával vannak gondok.
    Azt nem hiszem el hogy ilyen változtatás után a hardveraprónak nagyobb lesz a látogatottsága mint azelőtt.
    Nagyon remélem hogy sikerül egyszer olyan formába önteni ami eléri a régi felhasználhatóságát design ide-oda.

Aktív témák