Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Prevent

    aktív tag

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    Jó de több embernek nem tetszik mint akinek igen. Nem értem miért írod úgy mintha a látogatók 5%-ának nem tetszene. Sokkal nagyobb az arány ennél szvsz :U

    Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

  • Chaser

    titán

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    De a hiszti elmúlik ha valóban jó lett az új. Én is köpködtem a netbankos manőverre, mondjuk főleg azért mert 3-4 napig instabil volt, belépés módja is megváltozott, hol beengedett hol nem. De pár nap alatt lehetett normálisan használni, multi tranzakciók, részletes kimutatás, stb. Ez nemrég történt, aki annál a banknál van ismeri. Most már a régit nem szeretném mert ez valóban átláthatóbb lett és sok funkciót adott. Valószínűleg nagyban hozzájárul az is, hogy a színvilágon nem változtattak. De az új apróra akárhányszor nézek fel még mindig ennyit érzek: kiezmiez' :F Legalább némi optimalizációt kaphatna, nekem olyan érzésem van többen összedobták, csak igazából a köztük levő kommunikáció nem volt teljes. Mintha kb 5-6 vakera szerű oldalból lenne összegyúrva. És ez annyira nem szubjektív, hogy ezt ilyesmivel foglalkozó emberek is beírták.

    föccer: Azt áruld már el nékem, k&h-nál meg tudták oldani hogy a kecske is jól lakjon, káposzta is megmaradjon?:) Nem kellett nekem hónapokig tanulgatni, valóban egy jó felületet kapott ami használható, átlátható, sok extrás ad elődhöz képest. Színvilág nem változott minden más igen. Nem pont hasonló téma az igaz, de jó példa rá hogy lehet változtatni úgy, hogy nem kell hozzá majd több hetes tanfolyam. Az már régen rossz, mert hetekig kell szokni valamit meg 1 év múlva kiderül.
    Én csak azt mondtam mit csináltam volna és mit nem, nem az én tehenem...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    Azért a legtöbb portálon nem csak hisztit váltott ki, hanem szép lassan távozó felhasználókat is... :U Az azért csak számít, nem?

    Az új featurök nagyon jók, aláírom, biztonságosabbá teszi az oldalt az értékelés, megértem a fizetős UP-olás bevezetését, stbstb. ezek mind rendben vannak. De a dizájn úgy ahogy van egy rakás ****.

    Egyébként sem igaz, hogy mindenki csak rinyál, de nincs építő kritika. Pont, hogy van. Nagyon sokan leírták, hogy a kezelhetőség, az áttekinthetőség, az egésznek a felépítése terén vannak gondok, egyes eddig gyakran használt elemeket hosszas keresgélés után sem talál néha az ember, és a színek nagyon nem lettek eltalálva. Legalább a színvilág megmaradhatott volna, akkor már könnyebb lenne átszokni sok-sok embernek (és kétszer annyi szemgolyónak, főleg ha nem folynak ki ettől a világos katyvasztól).

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

  • Gave

    addikt

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    Meglehet, viszont pont az ilyen jellegű hozzászólások gerjesztik be igazán a hisztit. Nem tudom minek a lenéző stílust bevetni egy olyan témában ahol már amúgy is igen nagy a feszültség.

    Nem csak hülye embereket foglalkoztat a kérdés.

    Ez a védekező mechanizmus pedig sokkal inkább erőltetett ha hiszitek ha nem, mint az hogy páran behányják ide, hogy ez "vacak". A támogatók sem hoznak fel más érvet, csak azt hogy "a változás" generálja az ellenszenvet, ez pedig semmivel sem jobb mint az ellentábor sárdobálása.

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz hackeeeee #328 üzenetére

    Most hogy mondod, tényleg! :Y De bevallom, itt a régi oldalon még sosem használtam ezt a funkciót, mert nem is tudtam hogy létezik. Mindenesetre én tényleg úgy gondolom, hogy ez nem jó így, az ember (vélhetőleg) nem azért listáztatja ki ár szerint növekvő sorrendben a hirdetéseket, hogy utána lapokon keresztül csak azt lássa, hogy "alku szerint", hanem hogy megtudja, melyek a legolcsóbbak és onnan szemezgethessen, de cáfoljon meg akinek ez lenne a vágya! Aki pedig nem képes irányárat se megadni, az vessen magára. Vannak emberek itt a fórumon, akik segítenek beárazni a cuccokat, ha az eladó netán nem lenne tisztában az értékével.

    Egyébként köszi hogy elolvastad és bocs ha kissé sértődött hangnemben írtam, de félek, hogy nincs időtök ilyen piti dolgokkal is foglalkozni, mert a bugokat fontosabb javítani. Így ezek az úgymond észrevételek mennek a kalapba, aztán majd egyszer nagy soká húzza csak elő őket valaki, aki épp ráér fixálni, csinosítani az oldalt.

  • Ottó58

    senior tag

    válasz hackeeeee #342 üzenetére

    (#347) Parci : "gyerekek, ha a hirdető nevét nem találja valaki abban a nézetben, amiben hát ott van..".

    Épp az a lényeg, hogy ne kelljen mindegyiket megnyitni.

    [ Szerkesztve ]

    » facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz hackeeeee #427 üzenetére

    Ahogy elnézem, ez jelenleg nem bug, hanem feature.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Aktív témák