Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atom_Anti

    senior tag

    válasz Parci #442 üzenetére

    Üdv, meglepődtem hogy ez egyéni preferencia és többségnek lesz kedve nap mint nap 5ször uppolnia. Azt gondoltam nem muszáj de ettől még lesznek állandóan itt ülő uppoló személyek, igy bizonyos személyek (mint én) régi de aktív és friss hirdetései is állandóan háttérbe lesz szorulva, kevésbé észrevehető potenciális vevők számára.
    A hosszabbítást örömmel hallom, remélem automatikus lesz...

  • canniball

    nagyúr

    válasz Parci #442 üzenetére

    Nem hiszem hogy az egyéni preferencia lenne, hogy amíg egy hirdető foglalkozik a hirdetéssel addig az ne legyen lezárva. A magára hagyott "szemét" kiszűrése kifejezetten üdvözlendő, de ezt az utolsó UP-tól számított x hét alapján is lehetne szűrni, hogy amelyik hirdetést "ápolják" azt miért kell zárni azt én sem értem. :R

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

  • F_Zolee

    veterán

    válasz Parci #442 üzenetére

    4 hét miatt tűnt el 3 hirdetésem is szó nélkül? Mert ez annyira nem jó, hogy még egy értesítést se kap az ember. Pl a régi cuccokat nem lehet eladni 1 hónap alatt és én ezért speciel ezeket nem uppolom, mert akinek olyan kell úgyis rákérdez.

    [ Szerkesztve ]

  • .tnm

    addikt

    válasz Parci #442 üzenetére

    a faq-ból nem egyértelmű, hányszor lehet hosszabbítani? sokszor vettem már oly terméket /és adtam is már el olyat/, ami több hónapon keresztül volt hirdetve. egyszerűen bizonyos holmik használt kereskedelme lassú.

    megértem azt is, ha ki akarjátok szűrni az állandó (=már-már üzletszerű) hirdetéseket is, nem csak az elfelejtetteket, de akkor inkább olyan szabály legyen, hogy (árat leszámítva) hányszor lehet szerkeszteni egy hirdetést, de a 4 (vagy akármennyi hét) az utolsó up-tól számítódjon.

    ha esetleg a 4 hét hosszabbítás akárhányszor megismételhető a (4 hét türelmi időszakban), akkor nem szóltam. bár akkor is jó lenne, ha már a harmadik héten jelezhetném, kelleni fog a következő 4 hét is, ne kelljen lesben várnom, hogy elérhető legyen a hosszabbítás.

    (jelenleg egyetlen hirdetésem van fenn. kb. havi egy érdeklődő van rá, eddig még egyik se volt megfelelő ajánlat. ha nyolc hetente újra fel kéne vennem, akkor valszeg hagynám a fenébe egy idő utána és az Nektek is és nekem is rossz.)

    szerintem is szebb volt a régi, de amíg olvasható, addig annyira nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Aktív témák