Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zalaymate

    senior tag

    válasz Kephamos #6449 üzenetére

    Vááááá....

    Tehát. Volt fnn a gépemen először XP. Majd felkerült mellé egy Vista Ultimate, ami létrehozott egy boot képernyőt, hogy választhassak az op-rendszerek között. Ezek után felkerült még egy Ubuntu Linux is. Ami szintén létrehozott egy boot képernyőt. Így az indulás úgy nézett ki, hgy először bejött a Linux által készített boot képernyő, amin kiválaszthattam a másik oprendszert (Vista/Longhorn volt az elnevezése) ekkor kijött a Vista boot képernyője, amin választhattam a Vista és az XP között.

    Mindegyik op-rendszer másik partíción volt (Volt XP, Vista és Linux + 1 adat nevű partíció)

    Én formázni akartam az adat partíciót és hozzáadni egy kicsit az XP partíciójából, de elnéztem a betűket és a Linux-os partíciót formáztam meg és adtam hozzá egy kicsit az XP-s partícióból. Mindezt a Vista partíció kezelőjével. Ezek után restart. Indulna a gép, de megakad ott, amikor indítania kéne a Linuxos boot-képernyőt, (nyilván nem találja a megfelelő adatokat) és kiírja, hogy 22-es hiba. És itt megáll. Nincs tovább!!!

    Rájöttem közben, hogy már nem lenne szükségem a Linuxra így nem telepíteném újra, ha nem szükséges.

    Az érdekelne, hogy a boot-képernyőjét hogyan lehetne eltűntetni, hogy csak a Vista által létrehozott inuljon???????????????? :F :F :F :F :U :U :U :U :F :F :F :F

    (= Zala =)

Aktív témák